Seton Makina Sanayi Istanbul | ANA SAYFA

SETON A.S., Ingiltere'nin enerji optimizasyonu ve kontrolü konusunda uzman firmasi RDM ile mümessillik anlasmasi imzaladi.

SETON A.S., Ingiltere'nin enerji optimizasyonu ve kontrolü konusunda uzman firmasi RDM ile mümessillik anlasmasi imzaladi. Chillventa Fuari?nda imzalanan anlasmaya göre, SETON A.S, RDM firmasinin, merkezi/süpermarket sogutma sistemleri, havalandirma, isitma, kontrol ve enerji tasarruf, ürün grubunu Türkiye?de temsil edecek.

1 Aralik 2010 tarihinde faaliyetine baslayan SETON A.S.?nin Genel Müdürü Oktay Özatay kendi alaninda dünya lideri olan ve teknolojisi yüksek ürünler ile sektöre yön veren RDM firmasi ile mümessillik anlasmasi imzalamaktan son derece mutluluk duydugunu belirterek, enerji ve zaman tasarrufunda büyük kazançlar saglayan RDM ürünlerinin, çok kisa zaman içerisinde sektör tarafindan kabul görecegi konusunda hiçbir kuskusunun olmadigini söyledi.

RDM Firmasi Yönetim Kurulu Baskani, Andrew CHANDLER ise ?Türkiye?nin sogutma ve bina otomasyonu konusunda çok önemli ve hizli büyüyen bir pazar oldugunu, potansiyeli yüksek olan bu pazarda, sektörün kendini kanitlamis ve bilinen isimleri ile temsil edilmekten son derece memnun oldugunu söyleyerek SETON A.S ile isbirliklerinin uzun yillar devam edecegine olan inandigini belirtti.